-
Volume Single Trays

- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$18.99 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$18.99 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Volume Mixed Trays
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$21.99 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$21.99 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Premium Adhesive - Instant Bond

- Regular price
- $34.99
- Regular price
-
$34.99 - Sale price
- $34.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $34.99
- Regular price
-
$34.99 - Sale price
- $34.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Volume Single Trays (Long Lengths)

- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$18.99 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$18.99 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Easy Fan Mixed Trays

- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$21.99 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$21.99 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Glue Rings
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Mascara Wands

- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Classic Mixed Trays

- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$21.99 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$21.99 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Learn to Lash Course (Group Session)

- Regular price
- $100.00
- Regular price
-
$250.00 - Sale price
- $100.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $100.00
- Regular price
-
$250.00 - Sale price
- $100.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Starter Kit

- Regular price
- $159.99
- Regular price
-
$159.99 - Sale price
- $159.99
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $159.99
- Regular price
-
$159.99 - Sale price
- $159.99
- Unit price
- per
Sold Out -
Micro brushes

- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
- Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Lash Shampoo

- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Gel Remover

- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Classic Single Trays

- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$18.99 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$18.99 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Remaining Balance (Group)

- Regular price
- $500.00
- Regular price
-
- Sale price
- $500.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $500.00
- Regular price
-
- Sale price
- $500.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cleansing Solution 2oz

- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Super Bonder

- Regular price
- $40.00
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $40.00
- Regular price
-
- Sale price
- $40.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Classic Single Trays (Long Lengths)

- Regular price
- From $0.00
- Regular price
-
$18.99 - Sale price
- From $0.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$18.99 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Cream Remover

- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Practice Lash Strips
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Adhesive Dissolvent

- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- $10.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Nichiban Tape
- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $3.00
- Regular price
-
- Sale price
- $3.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Paper Tape

- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
Sold Out -
1 x 1 Private Classic Lash Extension Course

- Regular price
- $300.00
- Regular price
-
$300.00 - Sale price
- $300.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $300.00
- Regular price
-
$300.00 - Sale price
- $300.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Practice Mannequin

- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Remaining Balance (private)

- Regular price
- $700.00
- Regular price
-
$700.00 - Sale price
- $700.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $700.00
- Regular price
-
$700.00 - Sale price
- $700.00
- Unit price
- per
Sold Out -
AirBlowers

- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $5.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $5.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Refresher Course

- Regular price
- $200.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $200.00
- Unit price
- per
Sold Out- Regular price
- $200.00
- Regular price
-
$0.00 - Sale price
- $200.00
- Unit price
- per
Sold Out


























